0216 517 72 42 - 0542 517 72 42 iletisim@salonjolie.com Atalar Mahallesi, Üsküdar Cd. No:79, 34862 Kartal/İstanbul / Bay - Bayan Kuaför ve Güzellik Salonu.

Üstün Hizmet ve Yüzlerce mutlu müşteri

HİZMETLERİMİZ


ZAYIFLAMA

ZAYIFLAMA

ZAYIFLAMA RadyoFrekans Yontemi ile zayiflama tedavisi; Bu tedavi yontemiyle kisa surede incelir, ve istediginiz forma kavusursunuz, yapmaniz gereken, tedavi oncesi bol su icmek ve sadece yedikle..

SOLARYUM

SOLARYUM

SOLARYUM Günümüzde, artık ışınlarının çok zayıf olduğu kış aylarında dahi bu ışınlardan solarıum vasıtası ile faydalanma imkanına sahibiz. Çok değişken olabilen doğal g..

SİR AĞDA

SİR AĞDA

SİR AĞDA Sir ağda tüye yapıştığı gibi uygulanan bölgedeki deriye de yapışmaktadır ve tüyden kurtulma esnasında deri üzerindeki en üst tabakayı da almaktadır. Bu nedenle kul..

MANİKÜR & PEDİKÜR

MANİKÜR & PEDİKÜR

MANİKÜR & PEDİKÜR Manikür, pedikür,el ve ayak tırnaklarınızın daha güzel görünmesi için yapılan temizlik ve bakım işlemidir. Manikür, pedikür..

MAKYAJ

MAKYAJ

MAKYAJ Makyaj kalıcılığı uzun ve performansı yüksek makyaj ürünleriyle kişinin yüz şekline göre makyaj Makyaj doğru ürün Doğru ürünü kullanamaya..

LENF DRENAJ

LENF DRENAJ

Lenf Drenaj ( Pressoterapi) Nedir? Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşımın hızlandırılması yöntemidir. Bu yöntemle damarlar ar..

LAZER EPİLASYON

LAZER EPİLASYON

BUZ BAŞLIKLI ACISIZ DİOT Ütüleme Epilasyon Epilasyon yaptırmak isteyen kişiler öncelikle hangi epilasyon yönteminin kendileri için uygun olacağının belirlenmesi adına uz..

KAŞ KONTÖRÜ

KAŞ KONTÖRÜ

KAŞ KONTÖRÜ Kaş Kontörü: Tamamen doğal kaşgörütüsüne sahip olmak isteyen herkes kıl tekniği ile yapılan uygulamalardan memnun kalabilir. Ömür boyu ..

KAŞ DİZAYN

KAŞ DİZAYN

BAYANLARA ÖZEL KAŞ DİZAYN İfademizin en temel karakteristiğini oluştura kaşlarımız düzgün bir formda mı? Rengi, gürlüğü, şekli, kavisi yerli yerinde mi? Tüm bu..

İPEK KİRPİK

İPEK KİRPİK

İpek Kirpik Uygulaması Nedir? İpek kirpik ekleme uygulaması, gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıraran bir yöntemdir. İpekten hazırlanmış olan bu takma ioek kirpikler, &..

İĞNELİ EPİLASYON

İĞNELİ EPİLASYON

İğneli epilasyon yaklaşık 100 yıldan bugüne varlığını sürdürmüş ve hala güvenilen bir epilasyon uygulamasıdır. Koyu olan kılların yanısıra sarı, beyaz, kızıl ve ince olan kıl ..

G5 MASAJI İLE ZAYIFLAMA

G5 MASAJI İLE ZAYIFLAMA

G5 Masajı İle Zayıflama Hızlı titreşim ve iterek sıkıştırma yöntemi sayesinde fazla yağların ve selülitli bölgelerin (kalça, üst bacak, kollar, popo) yakılmasını sağla..

ERKEK KUAFÖRÜ

ERKEK KUAFÖRÜ

ERKEK KUAFÖRÜ Salon jolie felsefesi kurulduğundan beri en güncel modayı takip ederek, dünya modasındaki yenilikleri Türkiye'ye kazandırmak için devamlı tek..

CİLT BAKIMI

CİLT BAKIMI

CİLT BAKIMI Salonumuzda cilt bakımı Nasıl yapılır Derin Temizlik + Ozon Oksijenli Bakım Profesyonel cilt bakımı ürünleri ve ekipmanlar ile cildin ideal fonksiyonlarının yerine getir..

BAYAN KUAFÖRÜ

BAYAN KUAFÖRÜ

BAYAN KUAFÖRÜ Salonumuz ihtiyaçlarınız ve sağlayacağımız hizmetler doğrultusunda en güncel ekipman ve ürün yelpazesine sahiptir. Konusunda eğitimli ve tecrüb..

Scroll to Top